Menu

whatsappHAKKIMIZDA

Sentor İnsan Kaynakları, 15 yılı aşkın süredir sektöründe lider birçok yerli ve yabancı şirkette İnsan Kaynakları alanında hayata geçirilen projeleri ve ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri eksiksiz bir şekilde tek kaynaktan temin etmenizi sağlar. Alanında uzman ve yetkin kadrosuyla birlikte, İnsan Kaynakları alanında bütüncül bir yönetim yaklaşımını, çözüm merkezi olma özelliğini prensip edinmiştir.

Sentor İnsan Kaynakları Yönetim Danışmanlığı, henüz insan kaynakları alanındaki alt yapı çalışmalarını tamamlamamış kuruluşların vizyon ve stratejileri doğrultusunda ihtiyaç duydukları insan kaynakları hizmetini tam ve eksiksiz olarak yürütmelerine olanak sağlar. İnsan Kaynakları departmanının ilgili kanunlar kapsamında gerekli bilgiyi, tecrübeyi ve iş gücünü daha yetkin kullanmasını, süreçlerin daha işlevsel ve yasalarla uyumlu hale getirilmesini, konuyla ilgili bilgiye en hızlı ve doğru şekilde ulaşmasını sağlar.

Firmaların istihdam etmekte zorlandıkları nitelikli insan kaynağı iş gücünü ihtiyaçlar ve bütçeler doğrultusunda geliştirdiği çözüm önerileri ve hizmet modeliyle ulaşılabilir hale getirir.